phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

Traumpunktsphone632 23350

 

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par darba laikiem Valsts svētkos

slimnica

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Latvijas neatkarības proklamēšanas 99.gadadienas ietvaros, 20.novembrī (18.novembra ietvaros ieceltā brīvdiena) uzņemšanas nodaļa ar traumpunktu strādās ierastajā režīmā, savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdiena.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīts 500 mazulis

slimnica

Valsts svētku noskaņās esam sagaidījuši Dzemdību nodaļā 500 mazulīti – meitenīte Arnella.

Lasīt tālāk ...

Parakstīts līgums par ERAF finansējumu ZKRS attīstībai

slimnica

Vakar, 13.novembrī ZKRS valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un CFLA direktore Anita Krūmiņa parakstīja līgumu par ERAF finansējuma piešķiršanu slimnīcas attīstības projektam, kas pilnveidos veselības aprūpes kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem.

Lasīt tālāk ...

Ventspils slimnīca paraksta līgumu par ERAF finansējuma piešķiršanu

slimnica

Pirmdien, 13.novembrī plkst.16:30 Veselības ministrijas telpās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji parakstīs līgumu par ERAF finansējuma piešķiršanu slimnīcas attīstības projektam.

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca turpina celt veselības aprūpes kvalitāti

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā darbu uzsākusi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) ekspertu grupa, lai izvērtētu un izstrādātu priekšlikumus perspektīvo ārstniecības jomu attīstībai un to kvalitātes uzlabošanai.

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcas virsārstei Brigitai Aišpurei pasniegs Triju Zvaigžņu ordeni

slimnica

Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienas gaidās, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs ir saņēmis pacilājošu ziņu - Ordeņu kapituls 2017.gada 20. oktobrī lēmis piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni kavaliera kārtā Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles virsārstei Brigitai Aišpurei!

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2017.gada novembrī

slimnica

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, kas palīdz sagatavoties mazuļa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Atpazīsti insulta simptomus un rīkojies!

slimnica

Ik gadu 29.oktobrī tiek atzīmēta pasaules insulta diena, kuras ietvaros organizācijas vērš sabiedrības uzmanību uz nepieciešamību atpazīt insulta pazīmes un pareizi rīkoties akūtās situācijās.

Lasīt tālāk ...