phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Veselības aprūpe bērniem Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī

Vecākiem bērniņa veselība ir pirmajā vietā, tāpēc saslimšanas gadījumos rodas liels satraukums kā rīkoties. Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī (turpmāk tekstā Ventspils slimnīca) ir pieejami bērnu ārsti visu diennakti, kuri sniedz palīdzību bērniem.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2018.gada augustā un septembrī

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Magnētiskās rezonanses izmeklējumu gaidīšanas laiks samazinās

Apritējis pusgads kopš jaunās magnētiskās rezonanses iekārtas atklāšanas. Ir ieguldīts daudz darba ne tikai iekārtas nomaiņas procesā, bet arī gaidīšanas laika mazināšanai pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai.

Lasīt tālāk ...

Oftalmoloģijas pakalpojumu pieejamība Kurzemes acu centrā

Kopš 2014.gada Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā darbojas Kurzemes acu centrs. Ventspils slimnīca ir piesaistījusi jaunus oftalmologus un iegādājusies medicīniskās iekārtas, lai attīstītu acu slimību ārstēšanu Kurzemē.

Lasīt tālāk ...

Vislatvijas 9. Nūjošanas festivāls

Šo sestdien, 11.augustā, Ventspils Piedzīvojumu Parkā norisināsies Vislatvijas 9.Nūjošanas festivāls.

Lasīt tālāk ...

Izmanto izdevību, piesakies studiju programmai Māszinības!

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedāvā pilna laika klātienes studijas studiju programmā "Māszinības", ar iegūstamo kvalifikāciju – māsa.

Lasīt tālāk ...

Hronisko pacientu aprūpe

Ar mērķi uzlabot hronisko pacientu aprūpi, Veselības ministrija izstrādājusi noteikumus, kas nosaka kārtību, kādā tiek nodrošināta valsts apmaksāta veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība personām ar hroniskām saslimšanām.

Lasīt tālāk ...

Veselības dienas Ventspils slimnīcā turpinās

Sakarā ar lielo iedzīvotāju interesi un pieprasījumu, uzņēmuma SIA Casada organizētās veselības dienas turpināsies līdz 9.augustam.

Lasīt tālāk ...