phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti! 

 

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

 AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atver papildu gultasvietas Covid-19 pacientiem

Aizpildoties sākotnēji Covid-19 pacientu aprūpei paredzētajām gultasvietām Ventspils slimnīcas infekciju slimību, Paliatīvās aprūpes, kā arī nodalītā Intensīvās terapijas nodaļā, slimnīca Covid-19 pacientu ārstēšanai pielāgojusi papildu 10 gultasvietas.

Lasīt tālāk ...

Šodien Ventspilī iespējams vakcinēties bez iepriekšējas reģistrācijas, ievērojot dzīvās rindas principu

Stājoties spēkā stingrākiem ierobežojumiem visā valstī, tai skaitā pārvietošanās ierobežojumam, iedzīvotāju ērtībai šodien vakcinēties bez iepriekšējas reģistrācijas, Ventspils vakcinācijas punktā iespējams no plkst. 9.00 līdz 19.00. 

Lasīt tālāk ...

Valdības noteiktie ierobežojumi ietekmē arī ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' sniegtos pakalpojumus

Būtiski pieaugot Covid-19 izplatībai, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē pieņemtajiem lēmumiem noteikta virkne ierobežojumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā.

Lasīt tālāk ...

No 25. oktobra Talsu filiāles vakcinācijas punkts pārceļas uz Kareivju ielu 7

Pieaugot vakcinācijas plūsmai, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle vakcināciju pret Covid-19 veiks plašākās telpās - Talsu novada administratīvā centra lielajā zālē, Kareivju ielā 7.

Lasīt tālāk ...

Tiešsaistes tikšanās ar vecmāti – uzzini un jautā!

Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi.

Lasīt tālāk ...

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulis – meitenīte Krista

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā, 17.oktobrī sagaidīts 400.mazulis – meitenīte Krista. Upenieku ģimenei no Kuldīgas šis ir pirmais bērniņš. Krista nāca pasaulē 60cm gara un svēra 4,078 kg. Abi vecāki ar smaidu sejā atzīst, ka lēmums sagaidīt mazulīti tieši Ventspils Dzemdību nodaļā ir bijis pareizais.

Lasīt tālāk ...

Aktuālā informācija iedzīvotājiem par COVID-19

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 21.oktobri ar COVID-19 infekciju ārstējas 40 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājušies 5 pacienti, 4 pacienti ir izrakstījušies. No 2020. gada 10.septembra līdz šī gada 21.oktobrim kopumā Ventspils slimnīcā ar COVID-19 saslimšanu ir ārstējušies 655 pacienti.

Lasīt tālāk ...

Pieejami laiki vakcinācijai Ventspilī un Talsos

Būsim atbildīgi! Ja ierodies vakcinēties pēc pieraksta aicinām ierasties noteiktajā laikā, lai nodrošinātu vienmērīgu vakcinācijas plūsmu, savukārt ja ierodies vakcinēties bez iepriekšējas reģistrācijas – aicinām ievērot drošu distanci. Atgādinām, ka vakcīnu pieejamība ir atkarīga no vakcīnu piegādēm un pieprasījuma!

Lasīt tālāk ...