phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Traumpunkts (uzņemšanas nodaļa)                               phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā atklās magnētiskās rezonanses iekārtu

slimnica

23.februārī plkst. 10:00 Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā svinīgi tiks atklāta magnētiskās rezonanses iekārta, kā arī tiks organizētas izglītojošas lekcijas Kurzemes reģiona medicīnas nozaru speciālistiem par magnētiskās rezonanses izmeklējumiem.

Lasīt tālāk ...

Ventspils un Talsu slimnīcā gripas saslimstības pieauguma dēļ ēnot medicīnas speciālistus nevarēs

slimnica

Tuvojoties “Junior Achievement Latvija” organizētajai programmai „Ēnu diena”, arvien vairāk saņemam jautājumus vai ir iespējams ēnot medicīnas speciālistus Ventspils un Talsu slimnīcā.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2018. gada februārī

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Aizvadīta Veselības diena senioriem Talsu slimnīcā

slimnica

Talsu slimnīcā 30.janvārī tika organizēta Veselības diena senioriem, kuras ietvaros seniori izkustējās fizioterapeita pavadībā, uzklausīja uztura speciālistes stāstījumu par pareizu un sabalansētu uzturu, kā arī tika iepazīstināti ar Talsu slimnīcas sniegtajiem pakalpojumiem.

Lasīt tālāk ...

Talsu slimnīcas personāls papildina zināšanas komunikāciju prasmēs

slimnica

Medicīnas speciālists vienā personā apkopo dažādu nozaru profesionāļus – skolotājs, psihologs, pasniedzējs, kā arī bieži vien ir tev uzticams, jeb tuvs cilvēks, kas sniegs palīdzīgu padomu.

Lasīt tālāk ...

Telpu remontdarbu dēļ zobu rentgena izmeklējumi Ventspils slimnīcā būs slēgti uz laiku

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par zobu rentgenogrāfijas izmeklējumu pieejamību. Sākot ar 2018.gada 22.janvāri līdz 2018.gada 23.februārim, zobu rentgenogrāfijas izmeklējumi nebūs pieejami veicamo remontdarbu dēļ.

Lasīt tālāk ...

Paldies līdzcilvēkiem, kas sniedza savu atbalstu ziedojot asinis!

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs izsaka lielu pateicību visiem asins donoriem, kas pagājušajā gadā sniedza savu palīdzību ziedojot asinis!

Lasīt tālāk ...

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir sagaidīts šī gada pirmais bērniņš

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā katrs dzimušais mazulītis ir īpaši gaidīts un, lai bērniņa pirmos dzīves gadus iekrāsotu raibu jo raibus, šogad katram jaundzimušajam pasniegsim Brāļu Grimmu pasaku grāmatu.

Lasīt tālāk ...