phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

Speciālistu pieņemšanas laiki

USG kabinets

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

Traumpunktsphone632 23350

 

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā jauns urologs

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvam pievienojas jauna kolēģe, urologs Dr. Inese Celmiņa. Daktere konsultēs pacientus ambulatori ar iepriekšēju pierakstu. Konsultāciju iespējams pieteikt slimnīcas reģistratūrā klātienē vai zvanot pa tālruni 636 24665.

Lasīt tālāk ...

Notiks informācijas diena Ventspils slimnīcā

slimnica

25.septembrī plkst.17:30 Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas 1.stāva konferenču zālē (ieeja no Vasarnīcu ielas) notiks informācijas diena par aktuālākajām vakcīnām rudenī, rīcības soļiem, kā rīkoties, ja bērniņš ir saslimis un Ventspils slimnīcas aktualitātēm pediatrijā.

Lasīt tālāk ...

Neiroķirurģijas pakalpojumu pieejamība ZKRS Talsu filiālē

slimnica

Neiroķirurģija ir medicīnas nozare, kas nosaka diagnozes un ārstē galvas un muguras smadzenes, mugurkaulāja un perifēro nervu bojājumu gadījumos.

Lasīt tālāk ...

Žurnāla „Mans Mazais” konkursā nominēta arī Ventspils slimnīcas vecmāte

slimnica

Kā jauka tradīcija turpinās žurnāla „Mans Mazais” organizētais konkurss, kura laikā tika aicinātas ģimenes nominēt vecmātes titulam „Gada vecmāte 2017.”. Šogad konkurss notiek jau trešo gadu un viena no nominantēm ir izvirzīta arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sirsnīgā vecmāte Aija Ziemele.

Lasīt tālāk ...

Grūtnieču aprūpes kabineta sniegtie pakalpojumi Talsu un Ventspils slimnīcā

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsos un Ventspilī jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas grūtnieču aprūpes kabinets, kur ar prieku tiek uzņemtas topošās māmiņas.

Lasīt tālāk ...

Jaunas vīzijas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā

slimnica

28.augustā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā tika sasaukta kapitālsabiedrības dalībnieku sapulce, kuras laikā tika apstiprināts jaunais valdes sastāvs Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Lasīt tālāk ...

Lekcijas topošajiem vecākiem 2017.gada septembrī

slimnica

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, kas palīdz sagatavoties mazuļa piedzimšanai.

Lasīt tālāk ...

Bērnu nodaļas ikdiena Ventspils slimnīcā

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā tiek uzņemti pat vismazākie pacienti – jau no 10 dienu vecuma, kurus sagaida nodaļā sertificēti pediatri un neonatologs. 2017.gada 1.pusgadā bērnu nodaļā ārstējušies 341 mazo pacientu diennakts stacionārā.

Lasīt tālāk ...