USG kabinets

Dzemdību nodaļa phone636 24404
(Ventspilī)

Atjaunota fizikālās terapijas pakalpojumu pieejamība Talsu slimnīcā

slimnica

Ar 2017. gada 17.jūliju, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē uzsāk darbu fizikālās terapijas kabinets.

Fizikālā terapija tiek pielietota ārstniecisku un profilaktisko mērķu sasniegšanai, paātrinot atveseļošanās procesu pēc visdažādākajām traumām, medicīniskām manipulācijām, iekaisumiem un citām saslimšanām.

Ar fizikālās terapijas procedūrām ārstē:

• Mugurkaula spondilozi, radikulītu;
  • Sāpes mugurā, locītavās, kaulos un muskuļos;
  • Saaugumus, rētaudus;
  • Vāji dzīstošas čūlas;
  • Sarežģījumus pēc kaulu lūzumiem, mežģījumiem, saišu sastiepumiem, sasitumiem;
  • Galvas sāpes;
  • Kāju asinsvadu slimības (paplašinātas vēnas, vēnu iekaisumus);
  • Limfostāzi;
  • Ausu, deguna, kakla slimības;
  • Plaušu saslimšanas (bronhīts, bronhiālā astma, plaušu iekaisums).

Fizikālā terapija ir vienlīdz efektīva salīdzinājumā ar medikamentozo terapiju, tā ir nekaitīga, ekonomiski izdevīgāka un fizioloģiskāka. Fizikālās terapijas procedūras nozīmē ārsts speciālists, kas izstrādā nepieciešamo terapijas kursu.

Procedūras uzlabo vielmaiņu, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, mobilizē organisma aizsargmehānismus. Fizikālā terapija iedarbojas uz organismu caur ādu, gļotādām, elpošanas ceļiem, audiem un orgāniem, kā rezultātā uzlabojas asins un limfas cirkulācija, tiek stimulēti uzsūkšanās procesi audos, samazinās sāpes, tūska, iekaisums, normalizējas orgānu traucētās funkcijas un tiek paaugstinātas organisma pretestības spējas. Ieteicamais procedūru kursa ilgums – 10 procedūras.

Fizikālās terapijas procedūrām iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 632 59997, katru darba dienu 9:00- 16:00 vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē. Procedūras tiek veiktas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles rehabilitācijas nodaļā, 1. stāva 122.kabinetā.

Plašāka informācija par fizikālās terapijas pakalpojumu veidiem pieejama šeit.

07.07.2017.