Ja kādu iemeslu dēļ neizdodas sazināties ar slimnīcas reģistratūru pa telefonu, varat sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. norādot e-pastā Jūsu kontaktinformāciju.

*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Talsu slimnīcas virsārstei Brigitai Aišpurei piešķirts Trīs zvaigžņu ordenis

slimnica

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18. novembrī Rīgas pilī svinīgā ceremonijā tika pasniegti augstākie valsts apbalvojumi. Triju Zvaigžņu ordeni piešķīra arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles virsārstei Brigitai Aišpurei.

Atzīmējot šo skaisto notikumu, 21.novembrī, Talsu slimnīcas kolektīvs, kā arī Ventpils slimnīcas un Talsu novada pašvaldības pārstāvji izteica pateicību, svinīgā pasākumā, Dr.Aišpurei par milzīgo ieguldījumu Talsu slimnīcas attīstībā. Uz pasākumu ar ziedu klēpjiem ieradās sveicēji, kas vēlējās pateikties personīgi par dakteres sniegto medicīnisko palīdzību, rezultātā glābjot dzīvības ne tikai viņiem, bet arī viņu tuviniekiem.

Talsu slimnīcas vadītāja Kristīna Bidzāne pasākumu atklāja ar vārdiem: “Ar milzīgu atbildības sajūtu par katru pacientu, daktere veic medicīnisko darbu slimnīcā! Neatsverams ir Dr.Aišpures ieguldījums arī jauno ārstu apmācībā. Labprāt savas zināšanas, darba pieredzi nodod jaunākiem kolēģiem, lasa lekcijas arī medicīnas māsām un māsu palīgiem. Neskatoties uz daudzām grūtībām, daktere vienmēr ir smaidīga un optimistiska darbā ar saviem kolēģiem un pacientiem, ātri apgūst visu jauno, kas ienāk medicīnā. Daktere ir veidojusi medicīnisko kolektīvu daudzu gadu garumā Talsu slimnīcā, kas devis iespēju lielam pulkam pacientu atgūt veselību un arī glābt dzīvību. Dakteres Aišpures darbs Talsu slimnīcas attīstībā ir vārdiem neizsakāms, kuram precīzi varam pielīdzināt Ordeņa devīzi "Caur ērkšķiem uz zvaigznēm.” Vislielākais paldies slimnīcas kolektīva vārdā, ka Jūs mums esat!”.

Talsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Zelderis sacīja: “Liels gods un prieks Jūs sveikt ar Trīs Zvaigžņu ordeņa saņemšanu. Es Jums vēlos teikt lielu paldies par Jūsu cildeno darbu un mūža ieguldījumu, par Jūsu atbildību un neatsveramo enerģiju, kuru esat veltījusi cilvēkiem, viņu veselības labā un viņu dzīvībai. Vēlos izteikt pateicību ne tikai Talsu novada pašvaldības vārdā, bet arī izmantot iespēju un pateikt paldies personīgi, jo sniedzāt neatsveramu ieguldījumu veselības aprūpē man personīgi pirms 17 gadiem. Liels paldies, Jums! ”

Savukārt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis sniedza ieskatu vēsturē, minot laikus, kad ar Dr.Aišpuri pirmo reizi satikās Talsu slimnīcā prakses ietvaros: “No šiem laikiem varu minēt neskaitāmas izmaiņas un apbrīnu par to kā strādājām toreiz un kā šobrīd. 80. gados slimnīcā ievedot pacientu ar galvas traumu, nebija iespēja izmantot tādus diagnostikas izmeklējumus, kādus iespējams izmantot šobrīd. Daktere Aišpure ir gājusi medicīnas attīstībai līdzi un varu teikt, ka pats grūtākais ir ne tikai pašam iemācīties un strādāt ar jaunievedumiem, bet arī attīstīt pārējās nozares, kas ar to ir saistītas un iemācīt to arī citiem, dodot padomus. Strādājot kopā, man ir pārliecība, ka ar jebkurām grūtībām, kas nāk pretī Jūs tiekat galā!”.

Dr.Aišpure pauda prieku par saņemto atzinību un laba vēlējumiem: “Bez šīm čaklajām rociņām, viss kas te man ir, nekad to nevarētu sasniegt. Es varbūt esmu tas virzītājs, kas dod enerģiju, dažreiz stingrāk pastumju uz priekšu, bet darbiņš rit un manuprāt neslikti rit. Ļoti daudz ko pieņemam un veidojam laikmetiem līdzi, laikmets ir tik straujš un ir grūti viņam skriet pakaļ. Uzdevumi ir ļoti augsti. Jūs ziniet, ir arī kaut kāds vecuma liegs, es par sevi to minu, jo ir jāizvērtē, kam varu izskriet līdzi laikam. Kamēr es varēšu paskriet, tikmēr es skriešu, bet es noteikti gatavošu arī jaunu maiņu un tad, iespējams, dzīve būs arvien straujāka nekā tagad.”

Daktere ar prieku dalījās arī ar iepriekš saņemto apsveikumu rožu veidā, kad tika atskaņots Mocarta “Rožu valsis” kopā ar dzejas rindām:

Latvija, Tu esi mana Latvija.
Zeme kurā dzimu, dzīvoju, un dzīvošu.
Tā ir mana Tēvzeme, mans gods un lepnums.

/fragments no dzejoļa, autors Daniels Balodis/

“Es esmu lepna, ka es dzīvoju šajā zemē un ka varu palīdzēt cilvēkiem. Un tā ir mana misija šajā pasaulē, “ prieka asarām ritot, teica Brigita.

Triju Zvaigžņu ordenis ir dibināts 1924. gada 24. martā, par piemiņu Latvijas Republikas tapšanai. Ordeni piešķir personām par nopelniem Tēvijas labā, pašaizliedzīgu un izcilu darba pienākumu pildīšanu ar redzamiem panākumiem.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne sveic virsārsti Brigitu Aišpuri

Talsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Zelderis sveic virsārsti Brigitu Aišpuri

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis sveic virsārsti Brigitu Aišpuri