USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Aicinām topošos vecākus sagatavoties bērniņa piedzimšanai 2018.gada jūlija lekcijās

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Topošajām māmiņām tiek piedāvātas jūlijā divas dažādas lekcijas, kurās tiek sniegtas praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē. Lekciju laikā tiek sniegtas atbildes uz topošo māmiņu jautājumiem, kā arī sniegti padomi dažādām ikdienas situācijām. Lekcijas iespējams apmeklēt arī kopā ar vīru/dzīvesbiedru vai citu tuvinieku, tādejādi sagatavojot ne tikai māmiņas, bet arī tētus un tuviniekus par gaidāmo.

Kopumā tiek piedāvātas šomēnes divu dažādu tēmu lekcijas – Dzemdības un pēcdzemdību periods, kā arī Handlings – prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā.

Lekciju grafiks 2018.gada jūlijā:

04.07.18 plkst.17.00 - „Dzemdību un pēcdzemdību periods”

Lekcijā iespējams uzzināt par dzemdību procesu, par to kā dzemdības sākas un kad ir vislabākais laiks, lai brauktu uz nodaļu. Bieži vien jaunās māmiņas uz nodaļu atbrauc par ātru – dzemdību priekšvēstnešu laikā, kas parasti pāriet un grūtniecei nereti jādodas atpakaļ uz mājām. Tāpat šajā lekcijā tiek runāts par to, kādas sajūtas var būt pēcdzemdību periodā.

25.07.18. plkst.17.00 - „Handlings” - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā

Lekcijā var uzzināt, kā pareizi bērniņu turēt uz rokām, kā viņu ģērbt, kā pamperīti likt, lai mazulis tiktu kustināts pareizi un viņam nebūtu paaugstināts tonuss. Šī lekcija lieti noderētu arī tētiem, jo arī tētis bērniņam mainīs pamperi un auklēs viņu.

Lekcijas topošajiem vecākiem notiek trešdienās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas jaunā korpusa 1.stāva konferenču zālē (ieeja no Vasarnīcu ielas). Cena par vienas lekcijas apmeklējumu ir 5,70 EUR, bet, ja topošā māmiņa uz lekciju vēlas nākt kopā ar vīru/dzīvesbiedru vai citu tuvinieku, tad maksa ir 8,60 EUR. Uzziņas un pieteikšanās lekcijām pa tālruni 63624404 vai personīgi ierodoties dzemdību nodaļā pie vecmātēm.

02.07.2018.