phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sveic 300 dzimušo bērniņu

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, par godu Latvijas valsts simtgadei, Dzemdību nodaļā sveicam šogad katru 100 dzimušo mazulīti un šodien devāmies sveikt jauno ģimeni, kuru mazulītis ir slimnīcā 300 dzimušais.

6.jūlijā Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā tika sagaidīts jaunās ģimenes pirmais bērniņš - veselīgs puisītis.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku jaunajai ģimenei, pasniedzām piemiņas dāvaniņu – siltu plediņu, vienreizlietojamos paladziņus, pamperīšus un “Laimes poga”, kurai aizmugurē iezīmēta Latvijas simtgades simbolika. Ģimene saņēma arī, mazulīti sagaidot, Brāļu Grimmu pasaku grāmatu ar ierakstītiem kolektīva novēlējumiem.

Ģimeni sveica šodien, 6.jūlijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, galvenā ārste – valdes locekle Linda Mičule un Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl veselību un daudz prieka mirkļu ģimenei!

06.07.2018.