USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par darba laikiem Valsts simtgades svētku laikā

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka Latvijas neatkarības proklamēšanas simtgades ietvaros, 19.novembrī (18.novembra ietvaros ieceltā brīvdiena) uzņemšanas nodaļa jeb traumpunkts strādās ierastajā režīmā, savukārt slimnīcas ambulatorajam blokam būs brīvdiena.

Kā arī informējam, ka 20.novembrī nestrādās Ventspils slimnīcā Procedūru kabinets.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos slimnīca aicina iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās novērota situācija, ka uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt medikamentiem receptes. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

16.11.2018.