*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Aicinām komandā Psihoemocionālā atbalsta projekta koordinatoru

Uzsākot realizēt projektu medicīniskā personāla psihoemocionālā atbalsta sniegšanai pandēmijas negatīvās ietekmes mazināšanai un darbinieku labbūtības veicināšanai, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina darbā projekta koordinatoru.

Slimnīcas darbinieki ikdienā saskaras ar dažāda spektra emocijām, tādēļ medicīniskā personāla garīgās un mentālās veselības veicināšanai slimnīca plāno ieviest jaunu atbalstu darbiniekiem. Ja esi radošs, aktīvs un gatavs piedalīties darbinieku iesaistes veicināšanā, tad gaidām Tevi savā kolektīvā. Dalība projektā būs izaugsme arī Tev pašam – piesakies!

Mēs sagaidām:

• Augstāko izglītību sociālā vai humanitārā jomā;
  • Priekšrocības kandidātam ar kompetencēm psiholoģijā, pedagoģijā vai iekšējā komunikācijā;
  • Ļoti labas digitālās prasmes (MS Excel, datu vizualizācijas rīki, prezentāciju veidošana, infogrammas);
  • Analītisko domāšanu un argumentēšanas prasmes;
  • Iniciatīvu, precizitāti un augstu atbildības sajūtu;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Tava ikdiena:

• Komandas psiholoģiskā klimata un darbinieku labbūtības izpēte;
  • Aptauju veikšana un datu analīze iegūtajiem rezultātiem;
  • Sadarbībā ar psihologu piedāvājumu sagatavošana darbiniekiem par atbalsta pasākumiem;
  • Aktivitāšu plānošana un organizēšana;
  • Komunikācija ar darbiniekiem, psihologiem, ārpakalpojumu sniedzējiem;
  • Atskaišu un pārskatu iesniegšana vadībai un pārraudzības iestādēm.

Mēs piedāvājam:

• Nepilnu darba laiku 4 h dienā ar iespēju elastīgi vienoties par darba grafiku.
  • Sākotnējais darba līguma termiņš līdz 31.12.2022. Mēnešalgu 925 EUR/BRUTO par 0,5 slodzes darbu, atbilstoši kvalifikācijai un iepriekšējai darba pieredzei;
  • Izaugsmes un profesionālās pilnveides iespējas;
  • Vērtīgu pieredzi un apmācības valsts mēroga projektā;
  • Darbs veicams Ventspils slimnīcā un Talsu filiālē;
  • Ērtas atpūtas telpas,
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc viena gada.

Kontaktinformācija un pieteikšanās:

Personāldaļas vadītāja Zane Eglīte, tālrunis 63621313. Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 30.09.2021. uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Datu pārzinis ir SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”. Ar privātuma politiku variet iepazīties šeit