*Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

Tālrunis donoriemphone 636 20947

Kurzemes Acu centra komandai pievienojas Dr.Aija Balode – pieraksties!

Kurzemes Acu centra komandai pievienojusies Dr. Aija Balode, kura pacientus pieņems Kuldīgā, Talsos un Liepājā, bet Ventspilī veiks operācijas un darbosies Uzņemšanas nodaļā.

Jaunā speciāliste ir no Siguldas, savukārt uz Kurzemi viņu atvedusi tieši profesionālā joma. Oftalmoloģe Dr. Balode studējusi Rīgas Stradiņa universitātē, kā arī rezidentūru šogad pabeigusi Rīgā – Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā. Ārste atzina, ka ar Kurzemes Acu centru un mūsu speciālistiem veiksmīga sadarbība viņai bijusi jau rezidentūras laikā, tāpat Dr. Balode norāda, ka šeit ir viss kvalitatīvai un mūsdienīgai pacientu aprūpei nepieciešamais aprīkojums un profesionāli speciālisti.

Kurzemes Acu centrā - Talsos, Kuldīgā un Liepājā Dr. Aija Balode pieņem pacientus no 6 gadu vecuma. Pieejamas valsts apmaksātas konsultācijas ar pacienta līdzmaksājumu 4 EUR apmērā.

Kurzemes Acu centra vadītājs, oftalmologs Dr. Kaspars Ozols: “Man ir patiess prieks, ka mums ir izdevies Kurzemes acu centra kolektīvam piesaistīt Dr. Aiju Balodi, kura ir zinoša, talantīga speciāliste ar veiklām rokām, un būtiski, ka viņai patīk oftalmoloģija un viņa ar prieku nāk uz darbu! Esmu pārliecināts, ka pacienti to sajutīs un novērtēs.”

Pieraksties uz izmeklējumiem pie oftalmoloģes Dr. Aijas Balodes jau oktobrī:

• Talsos, Stendes ielā 1

Pieņemšanas laiki: 6., 13., 20. un 27. oktobrī

Pierakstīties, zvanot pa tālruni 632 59997

• Kuldīgā, Ventspils ielā 12

Pieņemšanas laiki: 1., 8., 14., 15., 22. un 28. oktobrī

Pierakstīties, zvanot pa tālruni 636 24665.

• Liepājā, Kuršu ielā 18

Pieņemšanas laiki: 25. oktobrī